Művészeti eredmények

OKTV döntő:

Balázs Bogdán 11.A   vizuális kultúra – 3. hely (F. Pollner Erika és Szőke Anita)

Kertész Luca 11.A      vizuális kultúra – 11. hely (F. Pollner Erika és Szőke Anita)

Kocsis Gergely 11.C   művészettörténet 12. (Szőke Anita)

Nagy Ildikó 12.A         dráma 15. (Dr. Lukácsné Eisner Éva)

                                              

OKTV középdöntő a döntőbe jutottak mellett:

Fekete Laura 11.A     vizuális kultúra (F. Pollner Erika)

Kertész Luca 11.A      művészettörténet (Szőke Anita)

Somorjai Cseperke 11.A  művészettörténet (Szőke Anita)

 

Országos Diákszínjátszó Találkozó:

A regionális döntőben:

12.A osztály dráma csoportja ezüst minősítés, országos döntő Ulickaja-díj (dr.Lukácsné Eisner Éva)

Tóth Abigél 12.A      különdíj a legjobb színészi alakításért (dr.Lukácsné Eisner Éva)

11.A osztály drámacsoportja     bronz minősítés  (Lukács Ákos)

 

Kilincs Fesztivál (Drámatagozatos Iskolák Országos Találkozója)

Katona Péter Dániel 12.A                    3. hely  -  monológ kategória (dr.Lukácsné Eisner Éva)
Tassi Rebeka 11.A                                  5. hely  -  mozgás kategória     (Kocsis Andrea)
Csionek Zsófia, Hidi Boglárka 11.A      5. hely   -  jelenet kategória     (Lukács Ákos)

 

Országos Dráma Tanulmányi Verseny (9-10. évfolyam):

Döntőbe jutott:

Muszbek Noémi 10.A (Duvalovszki Éva)

Középdöntő:

Galkó Lili 9.A  (Duvalovszki Éva)

Kruzseczky Dóra 9.A  (Duvalovszki Éva)

Geszti Ágnes 9.A  (Duvalovszki Éva)

Regionális rajzverseny nem tagozatos diákoknak:

Tóth Viktória 10.A  illusztráció kategóriában 3. hely (Szőke Anita)

 

Megyei eredmények

Kazinczy „Szép magyar beszéd” Verseny:

Tóth Abigél 12.A        14. hely             (dr.Lukácsné Eisner Éva)

 Polgári Léda 9.A       22. hely            (dr.Lukácsné Eisner Éva)

 

Megyei Idegen nyelvű Szavalóverseny

Fiál Eszter 11.A                      3. hely angol nyelv      (Kertész Ágnes)

Ombódi Netti 9.B                     5. hely  francia nyelv   (Kováts Éva)

 

„Szinyei után szabadon”- rajzverseny

Somorjai Kinga Cseperke 11.A   (Szőke Anita)

 

Városi versenyek/pályázatok:

Etűd pályázat (Herman Ottó Múzeum):

Díjazott:

Réti Virág 10.A           (Végvári Roberta)

Tóth Viktória 10.A       (Végvári Roberta)

 

„Málenkij robot” pályázat (Német nemzetiségi önkormányzat):

Petrényi – Petrik Ditte 9.A    1. hely                         (F. Pollner Erika)

Fodor Erzsébet 12.A            2. hely                         (F. Pollner Erika)

 

Diákszínjátszó verseny (Miskolci Nemzeti Színház):

9.A drámatagozat                1. hely                        (Dr. Lukácsné Eisner Éva és Kertész Kornél )

 

„Aranyecset” – Miskolci séta -  városi verseny Miskolc város napja alkalmából:

 1.helyezett: Borsos Gréta 10.A (Szőke Anita)

3.helyezett: Juhász Angelika 10.A (Szőke Anita)

4. helyezett: Molnár Zsófia 10.A (Szőke Anita)

5. helyezett: Somorjai Kinga Cseperke 11.A (F. Pollner Erika)

6. helyezett: Lupkovics Jázmin 10.A (Szőke Anita)

 

Könyvjutalmat kapott:

Kertész Luca 11.A   vizuális kultúra OKTV  országos 11. hely (F.    Pollner Erika és  Szőke Anita) és  művészettörténet OKTV döntő (Szőke  Anita)

Kocsis Gergely 11.C             művészettörténet OKTV országod 12. (Szőke Anita)

Somorjai Cseperke 11.A        művészettörténet OKTV középdöntő, Szinyei után szabadon megyei rajzverseny 1. hely (Szőke Anita)

Fekete Laura 11.A                 vizuális kultúra OKTV középdöntő (F. Pollner Erika)

Tóth Abigél 12.A                   különdíj a legjobb színészi alakításért (Dr. Lukácsné Eisner Éva)

Katona Péter Dániel 12.A      Kilincs Fesztivál 3. hely  -  monológ kategória (dr. Lukácsné Eisner Éva

Muszbek Noémi 10.A        Országos Dráma Tanulmányi verseny országos döntő (Duvalovszki Éva)

Fiál Eszter 11.A                 TIT Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny 3. hely angol nyelv (Kertész Ágnes)