diákbál

Február 17-én az iskolai diákönkormányzat bált szervezett az iskolában, ahol 170 középiskolás mulatott: zrínyis diákok és vendégeik.

A bált Mátyus Balázsné igazgatóhelyettes nyitotta meg

A nyitótáncot Vécsi Hédi 10. C osztályos tanuló és párja, Nagy Antal adta elő, aki szintén iskolánkban érettségizett. Ezután a 12. B-sek adták elő szalagavatói keringőjüket. Láthattuk táncolni Bakos Rebekát és a párját is.  A bálozókat a 10.A osztályos fiúk és a 12.B-ból Burinda Gábor és Varga Péter, valamint Kruzseczky Dóra szórakoztatta. Az este folyamán a zenét Szamorodjuk Viktor szolgáltatta.

A bálkirály Kovács Ákos lett, a bálkirálynő Háj Eszter, mindketten a 10. C osztály tanulói.

A tombolasorsoláson azok örültek a legjobban, akik „feleletmentesítő kártyát” nyertek.

Köszönjük a szervezést a diákönkormányzatnak és Vízi Noémi tanárnőnek és Simon Tibor tanár úrnak!