Emlékgyűrű

Kirsch Nóra a 12. A osztály érettségiző tanulója. Drámatagozaton kezdett, a 11. évfolyamtól általános tanterv szerint tanul.

Tisztelettudó, szorgalmas diák, aki az elmúlt négy év során kitűnt a humán tantárgyak iránti érdeklődésével, olvasottságával.

Kedves, szeretetre méltó személyisége az osztálytársai körében is népszerűvé tette. Óriási mozgásigényét általános iskolás kora óta egy mazsorett csoportban vezeti le. Minden évben több versenyen is eredményesen szerepelt ezzel a csapattal.

10. évfolyamon a dráma „kis OKTV”-n indult, idén a magyar irodalom OKTV országos döntőjében 10. helyezést ért el Hencz Andrea tanárnő irányításával.

A jövőre vonatkozó tervei határozottak, pszichológus szeretne lenni, ám sokszor elmondta, hogy szíve szerint néhány évet szívesen töltene még a Zrínyi Ilona Gimnáziumban, mert nagyon szeret idejárni, hiányozni fognak a tanárai.

Ebben a tanévben ő érdemelte ki a Zrínyi Gimnázium emlékgyűrűjét.