Március 15.

Rendhagyó programmal ünnepeltük idén az 1848-as forradalom évfordulóját.

A 11. C osztály és Kunos Nóra tanárnő osztályok közötti vetélkedőt szervezett az ünnepi eseményekhez kapcsolódva: volt 1848 méteres futás, verstanulás és a forradalom és szabadságharc eseményeihez kapcsolódó komoly és játékos feladat.

A vetélkedő eredményhirdetésére az aulában iskolagyűlés keretében került sor, ahol a Himnuszt Liang Tao 11.C osztályos tanuló adta elő zongorán, aki már kétszer nyerte meg a Himnusz előadására meghirdetett zongoraversenyt. Tóth Abigél 12. A osztályos tanuló elmondta a verstanulási verseny keretében megtanult Vörösmarty-verset és elhangzott Kocsis Gergely 11.C osztályos tanuló beszéde.

Az osztályok közötti verseny eredményét Kunos Nóra hirdette ki. Az első helyezettnek a jutalmat – egy csoki tortát - Kovács Katalin igazgatóhelyettes adta át.